Realizacje

Opoczyńska

Budynek zlokalizowany jest przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu. Budynek składa się z garażu podziemnego i części nadziemnej w postaci mieszkań. Zaprojektowano 60 mieszkań na pięciu kondygnacja nadziemnych. W garażu podziemnym znajduje się 45 miejsc postojowych i 27 miejsc terenowych.
Pełniona funkcja - Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej.

iAlegre

Budowa hali magazynowej o powierzchni 6 tys. metrów kwadratowych w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem.
Pełniona funkcja - pełnobranżowy nadzór inwestorski.

Cu Office

Budynek A:
Budynek zlokalizowany jest przy ul. Jaworskiej 11-13 we Wrocławiu i liczy dwie kondygnacje podziemne, osiem kondygnacji naziemnych użytkowych i strefę techniczną na dachu. Wysokość budynku wynosi 33m do kondygnacji technicznej. Dwukondygnacyjny garaż podziemny zapewnia łącznie 281 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Elewacje budynku przewiduje się w systemie słupowo - ryglowym z elementami przeziernymi i nieprzeziernymi.
Pełniona funkcja - Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej.

Nepalska

Inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego i zagospodarowanie terenu przy ul. Nepalskiej na Wrocławskim Brochowie. W budynku zaprojektowano 53 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni oraz miejsca parkingowe na terenowe.
Pełniona funkcja - Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej.

Nowe Żerniki

Inspektor nadzoru w branży budowlanej podczas budowy budynków mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Nowych Żernik we Wrocławiu. Inwestycja posiada 60 mieszkań z garażem podziemnym.
Pełniona funkcja - Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej.

Kamienica przy ul. Reja 47

Remontu kamienicy przy ul. Reja 47 we Wrocławiu.
Pełniona funkcja - Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej.

Stacji Paliw E. Leclerc

Pełnobranżowy nadzór inwestorski podczas budowy stacji paliw na terenie sklepu E. Leclerc we Wrocławiu przy ul. Zakładowej.

Osiedle Odkrywców

Budowa zespołu czterech budynków wraz z garażem podziemnym. Zaprojektowano cztery budynki o oznaczeniu A, B, C, i D. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Idzikowskiego we Wrocławiu. W budynkach zaprojektowano 220 mieszkań.
Peniona funkcja - Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży budowlanej.

Dom Handlowy Renoma

Nadzór inwestorski nad pracami gwarancyjnymi związanymi z usuwaniem wielu usterek, w szczególności wymiany nawierzchni parkingu na poziomie +8, gdzie po raz pierwszy w Polsce zastosowano produkt firmy BASF Masterseal 689. Wymiana elementów mosiężnych witryn na anodowane aluminium. Nadzór nad wymianą elementów mosiężnych wejścia głównego na płyty Dibond.

Apartamentowiec Dune

Pełnienie funkcji kierownika robót podczas dostaw szkla, konstrukcji aluminiowych i Koordynacja prac przy montażu ślusarki aluminiowej wraz ze szkleniem (2850m2) i montaż fasady szklanej (210m2) w nadmorskiej miejscowości Mielno.

Rewaloryzacja Zespołu Poklasztornego w Głębowicach

Przebudowa i Rewaloryzacja Zespołu Poklasztornego w Głębowicach. Prace polegają na kompleksowym remoncie XVII obiektu. Wymiana konstrukcji dachu i pokrycia dachowego, montaż szybu windowego, remont elewacji, wymiana okien, zagospodarowanie wnętrz budynku na cele mieszkalne. Ponadto wymianie podlega instalacja elektryczna i sanitarna. Zagospodarowanie terenu.

Kościół Św. Wojciecha

Nadzór Inwestorski nad wymianą pokrycia dachowego wraz ze wzmocnieniem więźby dachowej w kościele Św. Wojciecha na Pl. Dominikańskim we Wrocławiu.

Pasaż Pokoyhof

Kierownik Budowy i Project Manager podczas kompleksowej wymiany połaci dachowej i wzmocnienia więźby dachowej w 100-letniej kamienicy Pasaż Pokoyhof w centrum Wrocławia. Remont dotyczył wymiany ram lukarn i okien, ponadto zostały wymienione wszystkie opierzenia, blacharka i rynny. Zamontowano instalację grzewczą w rynnach. W budynku została zainstalowana wentylacja i jednostki wentylacyjne, które umieszczone są na 5 piętrze na poddaszu. Wymieniono również instalacje elektryczną.

Narodowe Forum Muzyki

Praca w dziale przygotowania produkcji, wyszukiwanie, negocjacje i kontraktowanie podwykonawców. W późniejszym terminie praca jako inżynier budowy przy pracach żelbetowych.

Budynek mieszkalny z garażem podziemnym i usługami

Kompleksowa budowa budynku mieszkalnego wraz ze wszystkimi instalacjami i mediami, z usługami i garażem podziemnym w Oleśnicy. Budynek usytuowany został na 40cm płycie żelbetowej. Ściany garażu z wodoszczelnego betonu B25-W8. Stropy wykonane z płyt filigran i monolitycznych wylewanych na budowie. Ściany w konstrukcji murowej z pustaków phorotherm. Więźba dachowa drewniana z pokryciem dachówką ceramiczną. W budynku znajduje sie 16 mieszkań i 2 lokale usługowe.

Budynek biurowo usługowy Globis

Nadzór bankowy nad budową budynku biurowo usługowego we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 7a.

Fabryka Electrolux

Rozbudowa fabryki pralek Electrolux w Oławie. Powierzchnia hali 16.000 m2. Hala składa się z żelbetowych słupów prefabrykowanych ze stalową konstrukcja dachu. Wykonanie wszystkich instalacji wewnętrznych wraz z zagospodarowaniem terenu.

Pafoscan Farm - Hurtownia Farmaceutyczno - sportowa

Budowa Hurtowni farmaceutyczno sportowej wraz z budynkiem biurowym i zapleczem socjalnym we Wrocławiu przy ul. Wyścigowej 58a. Konstrukcja budynku żelbetowa z drewnianymi dźwigarami w części magazynowej.

Przeglądy okresowe

Okresowe przeglądy hal przemysłowych z budynkami biurowymi w Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia.